Co je profil sportovce a k čemu slouží?

Profil sportovce je základní prezentační nástroje každého sportovce, který má zájem rozvíjet svou sportovní činnost ve spolupráci se sponzory, produktovými partnery a médii.

Jak si mohu vytvořit profil sportovce?

Profil sportovce lze vytvořit kliknutím ZDE

Pomůžete mi se správným vyplněním profilu sportovce?

Ano, v případě potřeby lze využít servisní služby. Jednoduchý návod pro vyplnění profilu sportovci si můžete stáhnout ZDE. Velmi rádi Vám pomůžeme s registrací profilu a jeho správným vyplněním.

Kdy mohu začít oslovovat sponzory?

Sponzory je možné oslovit v okamžiku, jakmile je profil sportovce zcela vyplněn. Zároveň musí být na profilu sportovce aktivní propojující moduly, které spojí profil sportovce s hodnotícím systémem a interní aplikací sportovních manažerů pro osobní prezentaci nabídek sponzorům.

Pomůžete mi sponzory vyhledat a spolupráci domluvit?

Ano. V první řadě Vám vytvoříme odborně zpracovanou nabídku pro sponzory. Pomůžeme Vám sponzory vyhledat a oslovit. Následně sponzorskou nabídku vložíme do hodnotícího systému, přes který specialisté marketingových oddělení na straně sponzora schvalují navrženou spolupráci.

Co jsou propojující moduly?

Propojující moduly jsou nástroje, které dokáží spojit profil sportovce s hodnotícím systémem. Zároveň moduly umožní vytvářet odborně zpracované nabídky pro sponzory, které jsou přehledné a zcela jasně definované. Moduly umožní vytvořit lákavé nabídky, které dávají sponzorům smysl. Díky těmto nabídkám si sponzoři dokáží uvědomit významnost spolupráce s daným sportovcem.

Jak mohu aktivovat moduly?

Propojující moduly lze aktivovat v editačním prostředí profilu sportovce. Jakmile je profil sportovce vytvořen, stačí se do něj přihlásit kliknutím ZDE. V menu naleznete sekci moduly, které si jednoduchým klikáním na tlačítka ‚‚AKTIVOVAT‘‘ spustíte. Moduly se automaticky aktivují po uhrazení aktivačního poplatku.

Jednorázová aktivace? Bude potřeba ještě něco?

Moduly se aktivují po úhradě jednorázového aktivačního poplatku, následně systém automaticky moduly odemkne a připraví ke komunikaci se sponzory. Nic více již není potřeba, žádné dodatečné platby.

Získám garanci na získání sponzoringu?

Ano, garantujeme Vám získání sponzoringu. V opačném případě, pokud Vám nepředložíme žádnou nabídku sponzoringu, pak garantujeme 100% vrácení Vámi uhrazené platby (4 750 Kč), za aktivaci modulů.

Jak získám certifikát ověřeného sportovce?

Certifikát lze získat ihned po ověření profilu sportovním manažerem. Jakmile manažer ověří, že profil sportovce splňuje všechny náležitosti pro jednání se sponzory, pak danému sportovci vydá certifikát.

Proč využít této jedinečné služby?

V České republice se neposkytuje garance na získání sponzoringu, proto jsme se rozhodli využít této příležitosti a sportovcům poskytnout 100% garanci. Zároveň získáte profesionální prezentační nástroje zajišťující propagaci Vaší sportovní aktivity a efektivní získání významných partnerů, kteří Vám pomohou s budováním profesionální sportovní kariéry. Po marketingové, mediální a manažerské stránce se o Vás odborně postarají zkušení sportovní manažeři.

Jak mohu svépomocí najít sponzora?

Chcete-li zkusit své štěstí a najít si sponzora vlastními silami, pak doporučujeme stáhnout si návod na sponzoring. Ano, existuje podrobný návod, jak získat sponzora a Vy můžete využívat všech odborných rad, osvědčených postupů, chytrých tipů a triků, jak sponzora zaujmout a získat jeho podporu. Všechny osvědčené postupy z praxe jsou v návodu podrobně popsány a velmi jednoduše vysvětleny, aby bylo možné sponzora získat v nejkratší možné době a s minimálním úsilím. Návod jak oslovit a získat sponzora si můžete stáhnout z webových stránek www.pruvodcesponzoringem.cz

NÁVOD NA SPONZORA

Stáhněte si návod, který Vám pomůže udělat ty správné kroky k získání sponzora. Průvodce sponzoringem je snadno srozumitelný „manuál pro sportovce“, kteří chtějí zaujmout a získat zajímavého sponzora, a především nechtějí udělat žádnou školáckou chybu, která by sportovce mohla o případný zisk sponzora nadobro připravit. Štěstí přeje připraveným, proto si stáhněte dokument a postupujte podle ověřených kroků, abyste sponzora získali.